575 035 055 (w godz. 8.30-10.30 i 17.00-19.00) laclinica@laclinica.pl
ul. Stolarska 33 lok. B
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Nasz zespół
Dr hab. n. med. Bartłomiej Kisiel
Specjalista chorób wewnętrznych, Specjalista reumatologii

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista chorób wewnętrznych i reumatologii. W latach 2007-2019 pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Reumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 2020r. kierownik Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń reumatologicznych (m.in. zapalnych i niezapalnych choroby stawów, układowych chorób tkanki łącznej, inne chorób reumatycznych, osteoporozy).

Udziela porad również w języku angielskim, francuskim i włoskim.
Dr n. med. Katarzyna Anna Kisiel
Specjalista dermatologii i wenerologii, specjalista alergologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista Dermatologii i Wenerologii oraz Alergologii. W latach 2007-2010 młodszy asystent w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w latach 2010-2018 asystent Oddziału Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. W latach 2009-2018 współpracowała z Kosmetycznymi Instytutami Dr Irena Eris w Warszawie, od 2012 r. jako konsultant medyczny KI Dr I. Eris w Polsce. Od 2018r. pracuje jako konsultant-dermatolog w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym UCK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W pracy naukowej zajmuje się przede wszystkim tematyką łuszczycy i atopowego zapalenia skóry oraz zagadnieniami z zakresu dermatologii dziecięcej. Autorka licznych publikacji w dziedzinie dermatologii, dermatologii dziecięcej i medycyny estetycznej w czasopismach krajowych i zagranicznych. Ekspert w dziedzinie dermatologii dziecięcej w czasopismach pediatrycznych i wykładowca na konferencjach naukowych.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Szczególne zainteresowania to atopowe zapalenie skóry i alergiczne choroby skóry, trądzik i choroby włosów oraz dermatozy wieku dziecięcego.

Wykonywane badania i zabiegi:
- naskórkowe testy płatkowe (diagnostyka alergii kontaktowej, np. na metale, barwniki, konserwanty, zapachy),
- badanie w lampie Wooda (przebarwienia i odbarwienia skóry, bielactwo, grzybice skóry i owłosionej skóry głowy),
- fototerapia,
- dermoskopia (ocena znamion barwnikowych),
- trichoskopia (ocena włosów i skóry owłosionej głowy),
- biopsja zmian skórnych + badanie histopatologiczne,
- usuwanie zmian skórnych, tj. włókniaki miękkie, brodawki zwykłe, mięczak zakaźny: łyżeczkowanie, kriochirurgia ( „wymrażanie”).
Dr n. med. Sebastian Uczniak

Uzyskałem tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.Posiadam Wieloletnią praktykę zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i otwartym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczę w szkoleniach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych co potwierdzają liczne certyfikaty. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuję zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, elektrokoagulacja).

Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję pacjenta, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Przyjmuje również dzieci i młodzież.
Lek. med. Małgorzata Dominiak

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2015 r. pracuję w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej, gdzie zajmuję się leczeniem ostrych i przewlekłych chorób skóry.

Jestem członkiem wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, International Demoscopy Society). Stale podnoszę swoje umiejętności na krajowych i międzynarodowych szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Pracuję również jako nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zajmuję się leczeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych: trądziku, atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorób alergicznych, bakteryjnych i wirusowych. Jestem autorką publikacji w tym zakresie w czasopismach naukowych. Szczególnie interesuję się dermatologią dziecięcą oraz dermoskopowym badaniem znamion – szkolenia w tym zakresie odbywałam med. w Mediolanie i Brukseli. „
Lek. med. Magdalena Szczegielniak

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. W 2015 roku ukończyłam studia na kierunku lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywałam szkolenie specjalizacyjne w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie oraz w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, gdzie obecnie pracuję w Oddziale Dermatologii Dziecięcej. Jestem członkiem towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Dziecięcej.

Odbyłam liczne staże oraz certyfikowane kursy w renomowanych ośrodkach. Jestem autorem i współautorem publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Stale powiększam swoją wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku. Leczone choroby i wykonywane procedury:
- Atopowe zapalenie skóry,
- Łuszczyca,
- Alergie skórne,
- Alergiczne kontaktowe zapalenie skóry,
- Trądzik pospolity,
- Trądzik młodzieńczy,
- Trądzik różowaty,
- Łojotokowe zapalenie skóry,
- Opryszczka,
- Grzybica skóry,
- Grzybica paznokci,
- Liszaj płaski,
- Łysienie,
- Choroby włosów i paznokci,
- Choroby zakaźne skóry,
- Choroby przenoszone drogą płciową,
- Łupież,
- Łupież pstry,
- Bielactwo,
- Brodawki łojotokowe,
- Brodawki wirusowe,
- Mięczaki zakaźne,
- Brodawki,
- Znamiona,
- Dermatoskopia,
- Trichoskopia,
- Wypryski,
- Choroby wieku dziecięcego.